DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

YEŞİLÇAM OYUNCUSU ERGUN SÖZEN SMA HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN KOLLARI SIVADI
61 okunma

YEŞİLÇAM OYUNCUSU ERGUN SÖZEN SMA HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN KOLLARI SIVADI

Habam sınıfının "Boncuk" Karetter oyuncusu Ergun Sözen 30 mayıs pazartesi günü Şanlı Urfada Tuğrul bebek için canlı yayında. SMA hastası çocukların,ilaçların temininde, tedavilerinde, sıkıntılar yaşandığını hepimiz biliyoruz.Bir çok aile, yetkililerden ve hayırseverlerden yardım bekliyorlar

ABONE OL
Mayıs 25, 2022 13:22
YEŞİLÇAM OYUNCUSU ERGUN SÖZEN SMA HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN KOLLARI SIVADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

YEŞİLÇAM OYUNCUSU ERGUN SÖZEN SMA HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN KOLLARI SIVADI

Habam sınıfının “Boncuk” Karetter oyuncusu Ergun Sözen 30 mayıs pazartesi günü Şanlı Urfada Tuğrul bebek için canlı yayında.
SMA hastası çocukların,ilaçların temininde, tedavilerinde, sıkıntılar yaşandığını hepimiz biliyoruz.Bir çok aile, yetkililerden ve hayırseverlerden yardım bekliyorlar. Seslerini duyurmak için kolları sıvayan Habam sınıfının “Boncuk” Karetter oyuncusu Sn Ergun Sözen ; “Sma hastası çocukların yaşamasını istiyorum Tuğrul bebek için sesimizi duyuralım, bizi duysunlar” diyen Sn Ergun Sözen ; “Bizlerle birlikte destek olsunlar görmezden gelmesinler. Milyonlarca çocuk sma hastası Tuğrul bebeği hep birlikte kurtaralım.30 Mayıs Pazartesi günü canlı yayın Tuğrul bebek için. Sizlerin sayesinde Tuğrul bebeyi kurtarırız inşallah.”
Gözyaşları içinde oğlu için yardım isteyen ebeveynler günden güne nefesi giden sma hastaları gözlerinin önünde eriyip gidiyor. . Çocuklar günden güne kötüleşiyor. Her dakika her saniye korku içerisinde yatan ebeveynler . Acaba beş dakika sonra ne olabilir? Yarım saat sonra ne olabilir? Saatleri dakikaları belli değil.” dedi.

“SMA HASTASI ÇOCUKLAR ÖLÜME GİDİYOR”

Tuğrul bebek bu hastalığın pençesinde yaşama savaşı veriyor. SMA hastası çocuklar için destek veren… Habam sınıfının Boncuk Karetter oyuncusu Ergun Sözen ; ” 30 mayıs pazartesi günü Şanlı Urfa da destek bekleyen SMA hastası Tuğrul bebek var.zor şartlarda sma hastası bebeklerin medikal ve tıbbı ilaçlara ihtiyacı var.30 Mayıs Pazartesi günü hep birlikte el ele verip Tuğrul bebeye destek verelim. Daha dün, 22 Mayıs’ta Bergama Çarşısında kumbarasindaki tedavi paraları çalınan SMA hastası Kaan Efe bebekte bizim evladımız SMA hastası bir çocuğun parasına göz koyup çalanların bir an önce yakalanmalarını istiyoruz ,Şanlı Urfa’da yardım bekleyen Tuğrul bebekte Kaan Efe’de bizim çocuklarımız,bizim geleceğimiz..Destekleriniz ve tardımlarınız SMA hastası Çocuklarımıza

Haber Ayşe Kılınç

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250r
    300x250r