DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

YEŞİL  EKONOMİ VIZYONUNA SAHIP TEK PARTIYIZ
79 okunma

YEŞİL EKONOMİ VIZYONUNA SAHIP TEK PARTIYIZ

SIYASETE YÖN VERMEYE GELİYORUZ dedi.Sn Murat DANACI AYGİP, Aydınlık Gelecek için yepyeni ekonomik fikirlerin siyasi partisidir. Yeşil ekonomi vizyonuna sahip tek Türkiye partisiyiz. Sürdürülebilir kalkınmamız için, ekonomiyi yeşillendirmek, insan refahını artırmak ve çevresel riski azaltmak için AYGİP yeni bir strateji olarak yeşil ekonomi proğramını başlattı.

ABONE OL
Nisan 9, 2022 23:36
YEŞİL  EKONOMİ VIZYONUNA SAHIP TEK PARTIYIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AYDINLIK GELECEĞİN PARTİSİ GENEL BAŞKANI MURAT DANACI

YEŞİL  EKONOMİ VIZYONUNA SAHIP TEK PARTIYIZ

SIYASETE YÖN  VERMEYE GELİYORUZ  dedi.

Sn  Murat DANACI AYGİP, Aydınlık Gelecek için yepyeni ekonomik fikirlerin siyasi partisidir.
Yeşil ekonomi vizyonuna sahip tek Türkiye partisiyiz.
Sürdürülebilir kalkınmamız için, ekonomiyi yeşillendirmek, insan refahını artırmak ve çevresel riski azaltmak için AYGİP yeni bir strateji olarak yeşil ekonomi proğramını başlattı.
Yeşil ekonomi, toplumu, bireyi merkezine alarak çevre ile uyumlu yaşama adına güçlü sürdürülebilir kalkınmanın bir yolu olarak AYGİP siyasal hareketinin yepyeni ekonomik görüşünün eseridir. Kişilerin refah düzeyi, erdemli toplum yaratmada devletin gücü değil halkın gücüdür. Yeşil ekonomi, halk demektir. Hakça paylaşım, sosyal refahın eşitçe dağıtılması yeşil ekonomidir. Aygip, yeşil ekonominin tüm kurumsal ve kavramsal altyapısını Türkiye için sunmaya hazırdır.
Sürdürülebilir kalkınma hedeflerimiz esas olarak iklim, biyolojik çeşitlilik ve toprağımızın korunması ve geliştirilmesi anlamları taşır. Yatırım alanları yaratmak yeşil bir ekonominin temelinden ayrı düşünülmez.Tarım, su ve deniz, orman gibi habitatımız akışlarını çevre teknolojisi, enerji ve kaynak verimliliği ile uyumlu halde yeşil ekonomi ile güvende tutar. Yenilenebilir enerji, iyi imalat, atık yönetimi, akıllı binalaşma, ulaşım, şehirleşme ve iyi tarım, gıda güvenliği yeşil ekonomi politikamızın unsurlarıdır. AYGİP, 21.asrın siyasi hareketidir. Yenilikçi. Değişimci. Dönüşümcü. Gelişimci Aydınlık Türkiyenin Partisi AYGİP. AYGİP iktidarının yapacağı ekonomik yatırımlar Türkiye’mizin geleceğini şekillendirecektir. Teknoloji ve insan sermayesinin buluştuğu sürdürülebilir kalkınma politikamız yeşil ekonomik bakışımıza sıkı sıkıya bağlı olacaktır.
Ekonomiyi, Türk İnsanı için dönüştüreceğiz. Ekonomik stratejimiz yeşil yatırım gerektirecektir. Normatif yeşil ekonomi vizyonumuz, daha yeşil ve daha adil stratejilerle yönlendirilecektir. Hem özel hem kamu yatırımları ile yeşil ekonomik politiğimizi destekleyeceğiz.
Ekonomiyi büyütürken çevresel zararı ve sosyal eşitsizliği AYGİP iktidarı azaltacaktır. Ekonominin dönüşümünü, mevcut üretim ve tüketim kalıplarını ve devletin konumlanmasını değiştirerek yapacağız.
Çevresel bozulma, üretim ve tüketim kalıplarının bozulması, yani şu andaki ekonominin topyekün kötü çalışma şeklini AYGİP iktidarı yeşil ekonomi politikası ile yeniden halk için refah ve çevre için güvenlik sağlayarak çözmeye hazırdır.
AYGİP, GELECEĞİ AYDINLATAN SİYASAL HAREKETTİR. SEN DE KATIL. GELECEĞİN YANINDA OL.
Makro ekonomik yaklaşımımız, sağlam çözümlerimiz Türkiye’yi yarınlara taşıyacaktır.
Ekonomiyi dönüştürmek için, mevcut teknolojinin ötesine Türkiye’yi yolculuğa hazırlayacağız. Dijital çağın içinde olacağız. Örgütsel destek olarak halka hak ile yaklaşan AYGİP’tir. Refah eşitliği, gelirin adil dağılımı yeşil ekonomi vizyonumuzun eseridir. Piyasa koşullarını dünyaya entegre eden, daha geniş toplumsal konsensusla yol alan ve kapsayıcı yönetişim çerçevesi sunan AYGİP hareketidir. Yeniliğe açık olan siyasi parti AYDINLIK GELECEĞİN PARTİSİDİR.
Köhne, yozlaşmış siyasal partiler TÜRKİYE’Yİ iflasın eşiğine getirdi. Fakirlik aldı başını gitti. Araba ve ev almak hayal oldu. Türkiye, ‘’ geçinemiyoruz ‘’ diye haykıranların ülkesi oldu.
AYGİP, çözüm reçetesi olan partidir. Vatandaşın karnı tok, umutvar, güveni açık ve yarınlara dair ülküsü olacak ki Türkiye onların ellerinde yükselsin. Toplumunu, yokluğa ve fukaralığa mahkum eden iktidarın gitme vakti geldi.
‘’ Kim gelecek?’’ diye soranlara AYGİP AYDINLIK GELECEĞİN PARTİSİ gelecek.
İyilikle ve eşitlikle dolu refah ülkesini vatandaşı ile yaratacaktır diyoruz.
Gelecek için yenilik.
Yenilik için teknoloji.
Teknoloji için insan sermayemiz diyoruz.
İnsanlarımızın günlük yaşamlarını, geçinme güvenliklerini sağlayarak işe başlayacağız.
İşi, aşı olan barınma ve güven sorunu olmayan birey yaratacağız. Bir kişi zengin olmayacak. Her kes eşitlik içinde huzurlu yaşama koşacak. AYGİP, sözünde duran siyasal harekettir. Yapacağız. Başaracağız. Sosyal gelişme amacımızdır. Yapacağımız yenilikler kötü sistemi yok edecektir.  İnsanlara fayda sağlayacak yeşil ekonomi AYGİP hareketinin toplumsal hareketinin bir parçasıdır.
Yeşil ekonomi, bilgeliktir. Yeşil ekonomi yeniliktir. Yeşil ekonomi adil kaynak yönetimidir. Yeşil ekonomi eşitliktir. Yeşil ekonomide insan vardır. Tabiat vardır. Yeşil ekonomi iyiliktir. Yeşil ekonomi uzlaşma ve dengedir. Yeşil ekonomi AYGİP Aydınlık Geleceğin Partisinin ekonomi politiğidir.
AYGİP yeşil ekonomi politikası, Türkiye’de yaşam kalitesini artırmak istiyor. Yeşil ekonomi, toplumsal eşitlik sağlar. İnsan refahını iyileştirmek ana amacımızdır. AYGİP yeşil ekonomi politikası kapsayıcı bir modeldir.
Cesur liderliğimizle, vizyoner kimliğimizle Türkiye’nin yarınları için yeşil ekonomiyi ilan ediyoruz.
Halkımızın memnuiyeti ve mutluluğu için AYGİP var,dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r