DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

VATAN SEVERLER PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TURHAN GEDİK BÜYÜK BİR HIZLA İLERLİYORUZ
83 okunma

VATAN SEVERLER PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TURHAN GEDİK BÜYÜK BİR HIZLA İLERLİYORUZ

Genel Başkan Yardımcısı Turhan Gedik İstanbul Bahçelievler'de Vatan Severler partisi ilgili Basın konuşması yaptı.Basın açıklaması. Sayın Genel Başkan Yadımcı Turhan Gedik şunları ifade etti. ilk

ABONE OL
Nisan 5, 2022 21:57
VATAN SEVERLER PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TURHAN GEDİK BÜYÜK BİR HIZLA İLERLİYORUZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Genel Başkan Yardımcısı Turhan Gedik İstanbul Bahçelievler’de Vatan Severler partisi ilgili Basın konuşması yaptı.

Basın açıklaması.
Sayın Genel Başkan Yadımcı Turhan Gedik şunları ifade etti. ilk
Başta olmak üzere Sayın Başkanımız bizlere güvenerek Siyasi parti kurmak için Çalışmalarına Başladı. Büyük emekleriyle azimle ve Sonunda ” Vatan Severler ” partisi lideri kurucusu Sayın Genel Başkan Yılmaz Gülümser’in hayaline kavuştu ve partisini kurdu. Sevgili Başkanımız Yılmaz Gülümser.
Ve Tüm mücedeleriyle ile Tüm ülkeleri dolaşan değerli sayın Genel Başkan vekilimiz Asuman Özdemir Başkanımız ve Medya iletişimler den sorumlusu bizim için uğraşan çabalayan Genel Başkan yardımcısı sayın Sibel Demirdiş Başkanımıza Tüm çalışmalarına Başarılar dilerim ve cani gönülden destekleyen Genel Başkan yardımcılarımızı selamlarımızı iletiyoruz. yurdun dört bir yanında bulunan il ve ilçe Başkanlarımızı tebrikler ediyorum ve dava arkadaşlarımızın Hayırlı ramazanlar dilerim.

Genel Başkan yardımcısı Turhan Gedik Güncel konuşmalar yaptı.

“Biliyorsunuz ki ülkemizde eski ve yeni olmak üzere 100’ün üzerinde parti mevcut buna davasını satarlar parti başında iken bırakıp gidenler partisi ile arası açılanlar ve sonuç olarak anlaşılan ve herkes kendilerinin siyasi geleceğini düşünüyor.
Halkın düşünen kimseler yok tek dertleri uzun yıllar oturmak istedikleri bir koltuktur.
Enteresan bir durum’da 29/30 yıl gibi bir aradan sonra heralde maç arası sanarak tekrardan halkım beni özledi onlara hala birseyler vermek istiyorum diyerek ortaya çıkan eski bir siyasetçi var. hazır parti derdinde çünkü harcayacak zamanı yok.
Bu nedelerle tabiki bir parti genel Başkanımızı arayarak davet ederek konuştuğu ve konuşmak için müsade istedi “sayın Gülümser bir parti Başkanın dan tokat gibi yanıtladı hayır cevabı aldı” bu parti Başkanımızı tanırım ve çok takdir ederim severim ve kendi adıma çok teşekkür ederim gereken cevap vermiş olmasından dolayı. Sayın Yılmaz Gülümser Başkanımızda gurur duyuyorum.
Biz henüz yeni bir partiyiz belki ama kimseden geri kalan eksik bir yanımız yok tek eksiğimiz onlar Devletin her türlü imkanı ile var olurken bizler sade halkın gücü ile var olacağız bunun en büyük göstergesidir.
Sayın Genel Başkanımız Yılmaz Gülümser’in anadoluyu karış karış gezmesidir.
Partimiz bünyesinde bulunan genç arkadaşlarımızı gördükçe daha ileri gideceğimize umudumuz artıyor.
Çalışmalarımız bu yönde olacak ve olmalıdır. genç arkadaşlarımız da çok iyi çalışacaklar ve tane tane çoğalacağız emin adımlarla Önderimiz ATATÜRK’ün de dediği gibi o güç damarlarındaki asil kanda mevcut’tur.
Bizler hiç bir arkadaşımızın kim nereli nedir bu alevi’ mi sünni’mi yoksa türk’mü kürt’mü diye ayırd etmeden dini inancı nedir diye sorup sorgulamadan birleşerek ‘bunu harmanlayarak iç içe insan gibi yaşamayı ve herkesin özgürlüğüne sahip çıkarak sağlayacağız zaman çalışma zamanı dır. Çocuklarımızın geleceğini için vatanımızın geleceğini korumak görevimizdir. Bizlerin göçmenler gibi analarını babalarını kadınlarını kızlarını bırakıp kaçanlar gibi sığındıkları 2’ci bir vatanımız olmaz olamaz tek vatan vardır sadece TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZ’ di.
Bizler esaret ve emir altında yaşayamayız bu vatan bizim hep bizim kalacak bölmek isteyenlere karşı kanımızın son damlasına akana kadar savaşacağız kimki bu ülkeye göz dikmiş ise kimki bu ülkeye hainlik etmiş ise kim ki bu ülkenin malını har vurup harman savurmuş ona buna satmış ise zamanı geldiğinde mutlaka hesabı sorulacaktır ve bunu el ele başaracağımız dan eminim.
Bu nedenle değerli dava arkadaşlarımızla çok çalışacağız hep birlikte olarak.
Unutmayınki ülkemizde yaşananlar orta hergün üst üste gelen zamlarla artık milletin canına tak etmiştir. alım gücü günden güne iyice eriyip bitmiştir. bu durumdan etkilenmeyen %25 bir kesim vardır onlarda bana dokunmayan binyıl yaşasın diyen kesimdir.
Çünkü bunların gelirleri fazlası ile vardır. bunlar sadece aynada kendilerini görmekteler.
Ama bizler 81 milyon çalışıp var olacağız bizlerin önceliği halkın refahı için olacak üretim olmadığı sürece dışa bağımlı olmaktan kurtulmamız mümkün değildir.
Sayın Genel Başkanımız Yılmaz Gülümser bu partiyi kuracağını söylerken ilk anda çok şaşırdım böyle bir zamanda zor geldi bana açıkcası ama amaçlarını vede hedeflerini anlattığı onur duyarak başladım burada belki onunla yürümekten onur duyarak başladım.
Burada belki kısa vadede olmasada uzun vadede çok başarılı olacağımızı düşünüyorum ve inanıyorum. Bunu da hep beraber el ele vererek yapabiliriz dava arkadaşlarımızla hiç birşey imkansız değildir.
İnanmak başarmanın kardeşidir. bizler’de inanarak kardeşçe bunu başaracağız en kısa zamanda yoktan var ederek yokluklar içinde bu cennet vatanı kurarak bizlere armağan edenlere ilk başta ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ ve silah arkadaşlarına teşkkür ederek en yakın zamanda ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ‘ ayarlarına geri dönmemiz şarttır. bizler bu yola bu amaçla çıkmış bulunuyoruz. hiç kimseden zerre kadar korkumuz olmasın ve olmazda.
Sayın Genel Başkan Yılmaz Gülümser ve sayın Genel Başkan vekili sayın Genel Başkan yardımcılar aslında tamda zamanında kurulmuş bir partiyiz neden derseniz artık insanlar bıktılar aynı hikayeleri dinlemekten yeni yüzler yeni parti aramaktalar neden biz olmayalım neden ?
Sokaklarda aç insanlar yokluktan çocuğuna birşeyler alamadığı için intihar eden analar ve babalar dır.
Atanamayan çok genç üniversite mezunu gençlerimiz heba oluyorlar kayboluyorlar.
Kendi milletine sahip çıkmayanlar kendi doldurdukları ne olduğu belli olmayan göçmenlere sahip çıkanlara karşı durmalı ve bunun önüne geçilmelidir temizlenmelidir.
Bu ülkeye zararı olanlar Ayıklanmalıdır.
Yıllarca çalışıp emekli olan ama aldığı maaşla geçinemeyenlerin durumu ortadadır. çalışan kesimin emekçinin hergün kepenklerini kapatan esnafın durumları ortadadır malesef
Bizler bu insanlara refah ve daha rahat yaşacakları ortamları hazırlamak ve yaşam haklarını yaratmak ve bu hakları onlara vermeliyiz.
O günleri hep birlikte göreceğiz ve yaşatacağız temeni ederim.
Insanların hepsinin kardeşce ve huzur içinde yaşamalarını sağlamalıyız. sokağa çıkınca rahat etmesi için elinizden gelenin en iyisini yapmalıyız çünkü bunu hakediyor bizim halkımız.
Hem öğrenip hemde öğretmeliyiz okullara tekrar dan çıkarılan bütün dersler konmalı dır. ‘ATATÜRK’ tekrar ders kitaplarında olmalıdır ve bunu yaşatacağız örnek alacağımız zamanında korkup kapatanların kapattıkları ‘ köy enstitülerinin ayarında bir sistem kurulmalı ‘
Köy enstitüleri dursaydı emin olunki bambaşka bir ülke olurduk ogün emperyalistler le işbirliği yapanlar bizi dışa bağımlı hale getirmişler dir.
Dışa bağımlı olmaktan kurtulacağız hep beraber çalışarak mecburuz kurtulmaya bunu da üretim yaparak yaparız.
Sadece ben bunlara inanıyorum sizlerde inanın arkadaşlar ve inandığımızı düşünüyorum yoksa bu yola beraber girmezdik.
Sözlerini tamamladı Vatan Severler partisi Genel Başkan yardımcısı Turhan Gedik.

Vatan Severler Partisi Kurucu lideri Genel Başkan Yılmaz Gülümser

🔴 Haber Fikret kurt

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r