DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

UMFED UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ
96 okunma

UMFED UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

Uyuşturucu i̇le Mücadele Federasyonu Genel Başkan Yusuf Budak Şehir Alanya Gazetesi imtiyaz sahibi Genel Yayın Yönetmeni SN Umut Demir ve Ahmet Bunat başkanlarımız İftar sofrasında Bir araya gelerek istişare toplantısı düzenlediler. Yapmış oldukları istişare Toplantısında Sn Umut demir

ABONE OL
Nisan 23, 2022 20:58
UMFED UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

UMFED UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

Uyuşturucu i̇le Mücadele Federasyonu Genel Başkan Yusuf Budak Şehir Alanya Gazetesi imtiyaz sahibi Genel Yayın Yönetmeni SN Umut Demir ve Ahmet Bunat başkanlarımız İftar sofrasında Bir araya gelerek istişare toplantısı düzenlediler. Yapmış oldukları istişare Toplantısında Sn Umut demir başkanımız Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu Genel başkanımız sn Yusuf Budak ve Alanya İlçe başkanı Ahmet Bunat beyle istişare toplantımızı yaptık. Yeni projeler İle ilgili olarak toplantının olumlu geçtiğini söyleyen Şehir Alanya imtiyaz sahibi Genel Yayın Yönetmeni SN Umut Demir.
Toplulumumuz’da genel olarak bir çok ailelerin korkusu çocukların maddeye alışması. Mücadele eden aileler maddi, manevi, çöküntü içinde olduklarını söyledi.
Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu olarak kücük yaşta reşit olmayan küçük çocuklar tuzağa düşüyor bir çok gençler Uyuşturucu batağında ve Uyuşturucu bağımlısı çocukların korunması için yaptığımız çalışmalar ve projelerimizi daha verimli olabilmesi için toplantı yaptık Allahın’da izniyle bizim için önemli olan yarının geleceği çocuklar ve gençlerimiz dedi.Şehir Alanya imtiyaz sahibi Sn Umut demir.
(UMFED) Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu Genel Başkanı Yusuf Budak ve ilçe başkanı Ahmet Bunat ile birlikte yeni projelerimize onay verdik. Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu olarak öncelikle istediğimiz .Özellikle madde bağımlılığına düşmeden gençlerimizi uyuşturucu’dan korumak önlem almak için amacımız sanata ve spora yönelik faaliyetlerimiz ile daha geniş bir eğitim sistemi kurmak.Genclerimizi uyuşturucadan kurtarmak. şehir alanya gazetesi imtiyaz sahibi genel yayın yönetmeni SN Umut Demir sözlerine şöyle devam etti “Devletimizin bizlere verdiği destek ile birlikte titizlikle yapmış olduğumuz mücadelede Devletimizin yanındayız dedi. Sn Umut Demir sözlerine şöyle devam etti. Vatandaşlık görevimizi bizler UMFED olarak vatandaşlarımızı bu önemli konularda duyarlı olmalarını bekliyoruz dedi. Allah Ramazan ayı vesilesi ile tüm İslam alemine hayırlı bereketli olsun inşallah. Birlik ve beraberlik içinde yaşamayı nasip etsin. Sağlıklı, huzurlu bir yaşam ile esenlikler diliyorum.

🔴 Ayşe KILINÇ

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r