DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

UMFED Teşkilat Başkanı  Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet GÜMÜŞ  Kadir Gecesi Mesajı yayımladı
  • Şehir Alanya
  • ANTALYA
  • UMFED Teşkilat Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet GÜMÜŞ Kadir Gecesi Mesajı yayımladı
77 okunma

UMFED Teşkilat Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet GÜMÜŞ Kadir Gecesi Mesajı yayımladı

UMFED Teşkilat Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet GÜMÜŞ Kadir Gecesi Mesajı yayımladı

ABONE OL
Nisan 27, 2022 17:59
UMFED Teşkilat Başkanı  Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet GÜMÜŞ  Kadir Gecesi Mesajı yayımladı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Uyuşturucu ile Mücadele Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet GÜMÜŞ Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Gümüş  mesajında, barışın, kardeşliğin ve güzelliğin öğütlendiği; dostluğun, merhametin ve muhabbetin övüldüğü; ayrılığın, nifakın, dargınlığın ve küslüğün reddedildiği bu gecenin her kes için ilahi nimet olduğunu belirtti.

Büyük bir heyecan ile karşıladığımız Ramazan ayının sona erecek olmasının hüznü, bayramın habercisi olan Kadir Gecesinin sevincinin aynı anda yaşandığını kaydeden UMFED Genel Başkan Yardımcısı Ahmet GÜMÜŞ “Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü yaşarken, bir taraftan da bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşuyor olmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Kadir Gecesi’ni bu derece değerli kılan en önemli sebepte; Kur’an-ı Kerim’in bu gecede inmeye başlamasıdır. Yüce kitabımızın getirdiği ilke ve prensiplerin özünde; aydınlık, hoşgörü, dostluk ve kardeşlik vardır. Bu mübarek gecede; hoşgörünün, barış ve huzurun olması en büyük dileğimizdir. Bu gece feyiz ve bereketi bin aydan daha hayırlı olan, yüreklerimizin ibadetle dolup taştığı gecedir. Arınma ve bağışlanma fırsatı sunan bu mübarek gün ve gecelerde ibadetlerimizde, ahlaki yaşantımızda istikrar ve istikametin önemli olduğu bilinmeli, bugünü her gün yaşamaya gayret etmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Tüm İslam Âlemi’nin Kadir Gecesi’ni kutlar; bu gecenin, ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r