DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SEZON BAŞLAMASIYLA ALANYA’YA CANLILIK GECELERE RENK KATTI
60 okunma

SEZON BAŞLAMASIYLA ALANYA’YA CANLILIK GECELERE RENK KATTI

Türkiye'de tatil denilince misafirperverliği ile Şehirlerası Antalya öncelikle akla gelir. Antalya'nın İlçesi /Alanya Tarihi eserleri ve turizm açısından faliyetli olup her yıl Alanya'da çok sayıda turist konuk ağırlamakta. Antalya'nın / Alanya ilçesin'de sezon açılmasıyla 2022 yılı yüksek rakamda turist sayısı basarılı çıkış yaptı

ABONE OL
Nisan 30, 2022 23:45
SEZON BAŞLAMASIYLA ALANYA’YA CANLILIK GECELERE RENK KATTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SEZON BAŞLAMASIYLA ALANYA’YA CANLILIK GECELERE RENK KATTI

Türkiye’de tatil denilince misafirperverliği ile Şehirlerası Antalya öncelikle akla gelir. Antalya’nın İlçesi /Alanya Tarihi eserleri ve turizm açısından faliyetli olup her yıl Alanya’da çok sayıda turist konuk ağırlamakta. Antalya’nın / Alanya ilçesin’de sezon açılmasıyla 2022 yılı yüksek rakamda turist sayısı basarılı çıkış yaptı. Alanya halkı ve turistler her yıl olduğu gibi bu yılda yerli, yabancı ve Alanya halkı mekanlara akın etti. Alanya Limanın’da mekanların bulunduğu bölgede Barlar sokağı Alanya’da geceye hareketlilik katan eğlence merkezleri.. Genel olarak saat 08:00’dan sonra gece 02:30’a kadar devam etmekte.Gece saat iki’den sonra merkez’de gezilecek yerlerden sonra… Alanya’nın Barlar sokağın’da disko, bar, gibi eğlençe mekanları sabahın beşlerine kadar açık bulunmakta. Alanya Turizim faaliyetleri için daha iyi hizmet vermek açısından ön planda tutuluyor.
Genel anlamda çoğunlukla turistlerin gece hayatları barların bir arada bulunduğu Barlar Bölgesi turistlerin uğrak yeri oldu.Alanya geceleri caddeler’den iç kısım sokaklarında ve çarşı içerisinde Alanya’nın birçok bölgesinde eğlence mekanları var.
Alanya’da yerli, yabancı çok farklı kültürden insanın bir arada eğlenebileceği, turizm ve kültürel açıdan yerli, yabancı bir çok Avrupa, Batı, Asya ülkesinden ziyaretçileri konuk ediyor. Alanya’da Canlı Müzik eşliğin’de ünlü sanatçılardan, ünlü DJlere kadar,
Alanya geceleri canlı Müzik Plaj partileri proğramları yapılmakta. Türkiye’nin Antalya /Alanya ilçesi turizm açısından. Her yıl Alanya’da çok sayıda turist bulunmaktadır.Taririhi eserlerin bulunduğu bölgeleri, Deniziyle, doğasıyla, yerli, yabancı, ağırlıyor.Turistlerin en çok tercih ettiği Antalya’da gece hayatı denilince akla önce Alanyanın renkli gece hayatı geliyor. Turizm faaliyetleri geliştikçe turizmle büyüyen Alanya ekonomi açısından yükseliş yaptı. Turizm faaliyetlerin öne çıktığı bir çok ülkelerden gelen turistler Alanya’ya canlılık getirdi.

Haber Ayşe KILINÇ

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r