DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MÜZİSYEN BESTEKÂR TALHA ASLAN DİYORKİ……
56 okunma

MÜZİSYEN BESTEKÂR TALHA ASLAN DİYORKİ……

Balıkesi̇r / Edremit 1992 doğumlu ; Talha Aslan Babasının yönlendirmesi ile 7 yaşında müzikle uğraşmaya başlar. Lise yıllarında müziğe önem verir ve yoğun bir şekilde ilgi gösterir. Gitar çalmaya başlar.İyi bir ustalık eğitimi alır ve iyi bir müzisyen olur.Bugünlerde aranılan müzisyen haline gelmiştir.. Bağlama ustası bestekâr ve söz yazarı Talha Aslan ;

ABONE OL
Mayıs 10, 2022 21:42
MÜZİSYEN BESTEKÂR TALHA ASLAN DİYORKİ……
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MÜZİSYEN BESTEKÂR TALHA ASLAN DİYORKİ……

Balıkesi̇r / Edremit 1992 doğumlu ; Talha Aslan
Babasının yönlendirmesi ile 7 yaşında müzikle uğraşmaya başlar. Lise yıllarında müziğe önem verir ve yoğun bir şekilde ilgi gösterir. Gitar çalmaya başlar.İyi bir ustalık eğitimi alır ve iyi bir müzisyen olur.Bugünlerde aranılan müzisyen haline gelmiştir..
Bağlama ustası bestekâr ve söz yazarı
Talha Aslan ;
“Kendi şarkılarımı bestelemeye başladım . Balıkesir’in bir çok tanınmış mekanında… Bestelediğim şarkılarımı icra yaptım. Kendi Şarkılarımı dinleyenlerimle Paylaştım” .
Talha Aslan’ın yapmış olduğu çalışmalarda ”Bende hal kalmadı” adlı bestesi ile çevresi ve müzik severler tarafından çok beyenilir. Beste ve söz yazarı Talha Aslan azmi ve başarısı ile sesini müzik severlere duyurur.
“Bende hal kalmadı” bestesiyle..
“Amacım ön plana çıkarmaktı. Şarkının aranjörlüğünü Kerem Günay hocam üstlendi.
şarkıyı birlikte tamamlayıp, tüm dijital platformlarda paylaştık. ”
Bağlama ustası bestekâr söz yazarı Talha Aslan; beste yazmaya devam eder. Duygularını, hislerini yapmış olduğu besteler’de kaleme alır.
Bağlama ustası ve söz yazarı Talha Aslan!… Kaleme aldığım besteleri şarkılarla müzik sever dinleyenlerimin duygularına
dokunabilmek bana verdiği heyacanı kaleme almış olduğum bestelerimle yaşıyorum diyerek sevincini Şehir Alanya Gazetesinde bizlerle paylaştı.
Genç ve yetenekli bağlama ustası bestekâr ve söz yazarı Talha Aslan ; Hazırladığı tüm bestelerini müzik sever dinleyenlerine sunacağını söyledi .
Yapmış olduğu çalışmaların sonucunu sabırsızlıkla beklerken heyecanını yaşıyorum dedi.
TALHA ASLAN ;” Yapmış olduğum başarılı bir çalışma sonunda PR medya etiketiyle tüm dijital platformlarıda yerini aldı. Şehir Alanya Gazetesine göstermiş olduğu ilgiden dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Sanat ve müzik severlere sevgilerimi gönderiyorum. ”
Bizlerde Şehir Alanya Gazetesi olarak genç ve yetenekli bağlama ustası bestekâr Talha Aslana başarıları’nın devamını dileriz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r