DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KAYMAKAM ÜRKMEZER HAMİT ÖZÇELİK İLK-ORTA OKULUNU ZİYARET ETTİ
67 okunma

KAYMAKAM ÜRKMEZER HAMİT ÖZÇELİK İLK-ORTA OKULUNU ZİYARET ETTİ

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Hamit Özçelik İlk-Orta Okulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldiİlk olarak okulun konferans salonunda öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam Ürkmezer öğrencilerle birlikte Alanya Çevre Eğitim ve Mavi Bayrak Derneği Başkanı Şerefnur Kayhan tarafından verilen Çevre farkındalığı konulu seminere katıldı.

ABONE OL
Nisan 20, 2022 19:52
KAYMAKAM ÜRKMEZER HAMİT ÖZÇELİK İLK-ORTA OKULUNU ZİYARET ETTİ
1

BEĞENDİM

ABONE OL

KAYMAKAM ÜRKMEZER HAMİT ÖZÇELİK İLK-ORTA OKULUNU ZİYARET ETTİ

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Hamit Özçelik İlk-Orta Okulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi

İlk olarak okulun konferans salonunda öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam Ürkmezer öğrencilerle birlikte Alanya Çevre Eğitim ve Mavi Bayrak Derneği Başkanı Şerefnur Kayhan tarafından verilen Çevre farkındalığı konulu seminere katıldı. Düzenlenen seminerde öğrencilere konuşan Kaymakam Ürkmezer ‘’ Sevgili öğrenciler hepinizi selamlıyorum. Bugün burada siz öğrencilerimiz için Alanya Çevre Eğitim ve Mavi Bayrak Derneği tarafından çevre farkındalığı konulu seminer veriliyor. Bu önemli bir konu çünkü sürdürülebilir bir dünya için çevre bilincini yaymamız gerekiyor. Çevreyi nasıl korumanız gerektiğini ve koruduğunuz çevreyi gelecek nesillere aktarmanın önemini öğrenmeniz gerekli. Hepinize iyi dersler diliyorum’’ dedi.

Düzenlenen seminer ardından ortaokul sınıflarını ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer 8.sınıf öğrencileriyle sınav ve sınav stresi konularında sohbet ederek tavsiyelerde bulundu. Daha sonra ilkokul ve ortaokul sınıflarını ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer ilkokul öğrencilerine kitap okumanın önemini anlattı ve anaokulu öğrencilerinin serbest çalışma etkinliklerini izledi.

Sınıf ziyaretlerinden sonra Öğretmenlerle toplantı yapan Kaymakam Ürkmezer öğretmenlere hitap ederek’’ Değerli öğretmenler okullarımızı ziyaret ederek öğrencilerimizin yanında olup onlara motivasyon sağlamaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel sanatsal ve sportif anlamda da kendilerini geliştirmelerini istiyoruz. Bütün bu çalışmaları Ahenk Projesi çatısı altında topluyoruz. Amacımız öğrencilerimiz için yapılan tüm çalışmalarda öğrencilerimize nitelik kazandırmak. Öğrencilerimiz için diğer önemli bir konu ise sınava girecek çocukların sınav stresini en aza indirmek. Bu konuda da rehberlik faaliyetlerinin arttırılması gereklidir. Çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum dedi.’’

Kaymakam Ürkmezer’e okul ziyaretinde Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Erdoğan eşlik etti.

🔴 Haber :Zeki Demir

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r