DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Başkan Mehmet Çınar, Tüm Halkımızı 27. Yeşilyurt Kiraz Festivaline Bekliyoruz
  • Şehir Alanya
  • Gündem
  • Başkan Mehmet Çınar, Tüm Halkımızı 27. Yeşilyurt Kiraz Festivaline Bekliyoruz
132 okunma

Başkan Mehmet Çınar, Tüm Halkımızı 27. Yeşilyurt Kiraz Festivaline Bekliyoruz

Başkan Çınar, Tüm Halkımızı 24-25-26 Haziran'da Düzenlenecek Olan 27. Yeşilyurt Kiraz Festivaline Bekliyoruz Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, "Yeşilyurt'umuzun her köşesini daha cazip ve tercih edilen bir merkeze dönüştüreceğiz" diye konuştu

ABONE OL
Haziran 10, 2022 21:58
Başkan Mehmet Çınar, Tüm Halkımızı 27. Yeşilyurt Kiraz Festivaline Bekliyoruz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Mehmet Çınar, Tüm Halkımızı 27. Yeşilyurt Kiraz Festivaline Bekliyoruz

Başkan Çınar, Tüm Halkımızı 24-25-26 Haziran’da Düzenlenecek Olan 27. Yeşilyurt Kiraz Festivaline Bekliyoruz

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yeşilyurt’umuzun her köşesini daha cazip ve tercih edilen bir merkeze dönüştüreceğiz” diye konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve Beraberindeki Heyet, Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini ziyaret etti.

Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini ziyaret eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 24-25-26 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirecek olan 27. Yeşilyurt Kiraz Festivali ile ilgili bilgi verdi ve bu 3 gün boyunca Yeşilyurt’umuz ve Malatya’mız eski özlediği günlere geri dönecektir. Başkan Çınar ayrıca Festivale Tüm Malatya’lıları bekliyoruz dedi.

2019 Yılı Mahalli İdareler Seçimlerindeki vaatleri arasında yer alan projeleri tek tek hayata geçirdiklerini belirten Başkan Mehmet Çınar, tüm mahallelerde yaşam seviyesini artıran yatırımlara aralıksız devam ettiklerini 2022 Yılı Yatırım Programına aldığımız hizmetlerimizi teker teker gerçeğe dönüştürüyoruz. Merkez- kırsal ayrımı yapmadan tüm yaşam alanlarımızın eksikliklerini planlı ve sistemli çalışarak gideriyoruz’’ dedi.

Yeşilyurt bölgesinin tüm yaşam alanlarının ferah, temiz ve güzel bir görüntüye kavuşması için yatırımlara hız verdiklerini belirten Başkan Çınar, Yeni yatırımlarımızla birlikte yaşam alanlarımız daha güzel ve ferah bir yapıya kavuşacak. Yeşilyurt Belediyesi olarak tüm mahallelerimizi geliştirmek, büyütmek ve yaşam standardını artırmak için 7/24 mesai yapıyoruz” dedi.

Bu yıl 27. düzenlenecek olan Kiraz Kültür ve Spor Festivali hakkında açıklamalarda da bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, festival boyunca çeşitli etkinliklerin olacağını ve festivallerini şehrin tanıtımı açısından önemini dile getirdi. Çınar, ” Bu yıl Kiraz Festivali’nin 27. düzenleyeceğiz. Kiraz festivalinin başlangıcından birkaç gün önce etkinlikler başlayacak. Özellikle bu yıl bize gelen yoğun talep üzerine yaz akşamları konserini üçe çıkarttık ve 24-25-26 Haziran tarihlerinde Büyükşehir Belediyemizin yan tarafındaki toplantı alanında yapılacak. Konserlerimiz için üç sanatçımızla anlaştık. Kıraç, Mustafa Ceceli ve Manga konserleri olacak ” ifadelerini kullandı.

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ , Başkanımız Mehmet Çınar ve ekibi ilk göreve geldikleri günden bu güne kadar çok ciddi projelere imza atmıştır. Yeşilyurt’u sadece Malatya’nın değil bölgenin cazibe ve kültür merkezi haline dönüştürülmesinde büyük emek ve gayretleri olmuştur ve olmaya da devam ediyor. Bizlerde Medya ve Basın mensupları olarak bu değişim ve dönüşüme hep beraber şahitlik ediyoruz.

Başkan Dağ, bizler siz değerli Başkanlarımız gibi kamu görevi yapmakta yaptığınız çalışmaları halkımızla paylaşmaktayız. nasıl ki yanlış ve hatalı gördüğümüzü milletimiz adına eleştiriyorsak iyi yaptıklarınızda övüp kamuoyu ile paylaşıyoruz. Bu ziyaret vesilesi ile ben şahsım ve arkadaşlarım adına Yeşilyurt Belediye Başkanımız Mehmet Çınar ve ekibine başarılar diler 24-25-26 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirecek olan 27. Yeşilyurt Kiraz Festivalinin hayırlara vesile olmasını temenni ederim

Haber KEVSER PENEKLİ

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r