DOLAR 14,7786 -0.6%
EURO 16,1808 -1.26%
ALTIN 941,84-1,04
BITCOIN 5766830,72%
Antalya

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Başkan Erhan Yağlıcı, İYİ Partiye Ciddi Oranda Katılım Oluyor
86 okunma

Başkan Erhan Yağlıcı, İYİ Partiye Ciddi Oranda Katılım Oluyor

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı, Partimize Ciddi Bir Anlamda Teveccüh ve Katılım Var. Özellikle Malatya’lılar Partimize Yoğun İlgi Gösteriyor Dedi

ABONE OL
Nisan 19, 2022 22:43
Başkan Erhan Yağlıcı, İYİ Partiye Ciddi Oranda Katılım Oluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Erhan Yağlıcı, İYİ Partiye Ciddi Oranda Katılım Oluyor

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı, Partimize Ciddi Bir Anlamda Teveccüh ve Katılım Var. Özellikle Malatya’lılar Partimize Yoğun İlgi Gösteriyor Dedi.

 

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı, Partimize Ciddi Bir Anlamda Teveccüh ve Katılım  Var. Özellikle Malatya’lılar Partimize Yoğun İlgi Gösteriyor Dedi.

 

İYİ Parti Battalgazi ilçe Başkanı A. Erhan Yağlıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Göhçehan Avcı, Çağrı Dağdeviren, NagihanKarademir, Merve Leblebici, Eren Yalçınoğlu, Serap Taşçı , İYİ Parti Malatya İl Başkan Yardımcıları Muhittin Tuhan ve İYİ Parti Malatya İl Teşkilatı Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Aydın Derin ile birlikte Anadolu Basın Birliği Derneğine ziyaret gerçekleştirildi.

 

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı; Göreve gelmemizin üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen kısa zamanda  üye  sayımızı artırdık. Şu ana kadar üye sayımızı 1500 kişiye çıkarttık. Saha çalışmalarımız tüm hızıyla devamediyor. Bir çok Mahallede temsilcilerimizi atadık. Tabi ki bizden önceki arkadaşlarımızda Partimize teşkilatımıza ciddi emekler verdiler. Şahsım olarak “Daha önce partimizde görev yapan arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Buralar hizmet kapısıdır. Dün arkadaşlarımız vardı bugün  biz  varız  yarın  başka  bir  yol arkadaşımız  olacak  görevi  onlara  bizlerde   devredeceğiz.  Önemli olan bulunduğumuz yerin hakkını vermektir.

 

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı A. Erhan Yağlıcı, Dışardan gözlemlediğimiz kadarıyla partimize olan ilgi ve alaka yüksek oranda. Çünkü artık herkes ekonomik sıkıntıyla boğuşuyor. Bu sıkıntıların üstesinden gelecek olan partiyi İYİ Parti olarak görüyorlar. Genel Başkanımız Meral Akşener’in söylemleri vatandaşı Partimize daha çok yaklaştırıyor. Ülkenin dümenine İYİ’ler geçecek ve İYİ Parti iktidarlarında ülke refaha erecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın”

 

Halkın korku duvarlarını yıkmaya başladığını belirterek kadınların ve Gençlerin İYİ Partiye olan ilgilerinin her geçen gün arttığını kaydeden Yağlıcı, tüm vatandaşları İYİ Parti çatısı altında toplanmaya davet etti.

 

Anadolu Basın Birliği Derneği Başkanı Zeki Dağ, İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı ve Yönetim Kurulu Üyelerine  başarılar  dileyerek , Hangi  siyasi  parti  olursa  olsun derdi Türkiye’nin Bütünlüğü , Vatan , Millet , Bayrak ve İslam olan tüm  partilere  başarılar  diliyorum  sizlere de  çıktığınız  bu  yolda  tekrar  şahsım  ve  yönetim  kurulum adına  başarılar  diliyorum..

🔴 Haber Umut DEMİR

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r